You are currently viewing GAUJAS MOZAĪKA ĀDAŽOS

GAUJAS MOZAĪKA ĀDAŽOS

     Jau piekto gadu Ādažu Mākslas un mūzikas skola organizēja vizuālās mākslas konkursu “GAUJAS MOZAĪKA ĀDAŽOS”. Tajā aicināja piedalīties Vidzemes, Gaujas krastos esošo novadu un pilsētu, kā arī visas Latvijas profesionālās ievirzes mākslu un vispārizglītojošo skolu audzēkņus. Šī gada konkursa tēma bija “Dzīvais ūdens” ar aicinājumu ielūkoties Gaujas upes dzelmē, iepazīstot tās mazākos iemītniekus un to mājas. 

     Arī Jaunpiebalgas Mūzikas un mākslas skolas Vizuāli plastiskās mākslas programmas 1.- 5. klašu audzēkņi ar saviem darbiem piedalījās konkursā, jo dzīvojam pie Gaujas un bija interesanti izpētīt, kas tad īsti dzīvo upes dziļumos.

     Šogad konkursā bija rekordliels dalībnieku skaits, kopsummā tika iesūtīti 655 darbi no 85 Latvijas skolām. Esam patiesi priecīgi, ka žūrija ar ATZINĪBU novērtēja mūsu Tīnas Zelčas darbiņu. Pie konkursa piemiņas balviņām tika arī Adele Laganovska, Gustavs Malnačs, Rūta Muižniece, Viktorija Maligina, Anete Zirne, Signe Unda Seržante, Samanta Keita Barkāne, Laura Pērkone un Arta Krūmiņa. Apsveicam!

     Prieks, ka konkursa darbu apbalvošanas pasākums varēja notikt klātienē Ādažu Mākslas un mūzikas skolā, kas izvērtās ļoti sirsnīgs- ar muzikāliem priekšnesumiem, skolotāju un audzēkņu godināšanu un visu konkursam iesūtīto darbu virtuālo izstādi.

     Paldies visiem audzēkņiem par atsaucību, nopietno attieksmi, mākslinieciskā izpildījuma kvalitāti un radošumu!

Zanda Liedskalniņa,

Jaunpiebalgas Mūzikas un mākslas skolas

Vizuāli plastiskās mākslas skolotāja.

Atbildēt