You are currently viewing 52. Starptautiskais bērnu mākslas konkurss LIDICE 2024

52. Starptautiskais bērnu mākslas konkurss LIDICE 2024

Mums ļoti patīk zīmēt dzīvniekus, tāpēc uzrunāja 52. Starptautiskā bērnu mākslas konkursa LIDICE 2024 viena no piedāvātajām apakštēmām🐪🦙🐫
Apvienoto Nāciju Organizācija, sadarbībā ar Lidices Memoriālu (Čehija), 2024. gadu ir pasludinājusi par Starptautisko kamieļu aizsardzības gadu.
Kamieļi, lamas, alpakas – kamieļu dzimtas dzīvnieki ir neaizstājami globālajā ekosistēmā, tādēļ ir jānovērtē viņu ieguldījums un jāatbalsta viņu aizsardzība🤎
Kopā ar Jaunpiebalgas Mūzikas un mākslas skolas 2. un 4. klašu audzēkņiem studējām alpaku, lamu un kamieļu interesantās un amizantās seju izteiksmes, uzzinājām par viņu mītnes vietām. Tik ļoti interesanti un krāsaini!
Konkursa Latvijas kārta, kurā tika iesūtīti 1210 darbi, ir noslēgusies. Žūrijas komisija izvēlējās 123 darbus un 4 animācijas filmas, kas dosies pārstāvēt Latviju konkursā Čehijā. Mūsu Viktorija un Una viņu vidū! Sirsnīgi sveicam meitenes un turam īkšķus!
8. februārī Apkaimju iedzīvotāju centrā Rīgā notika konkursa “Lidice-2024” izcili organizēts un atraktīvs Latvijas kārtas laureātu apbalvošanas pasākums.
Paldies žūrijai par novērtējumu un Čehijas Republikas vēstniecībai par jauko pārsteigumu- Simpātiju balvu!
 
Skolotāja Zanda Liedsklaniņa