You are currently viewing Jauno mākslinieku konkurss “Stīgo, Radi Bolderājā!”

Jauno mākslinieku konkurss “Stīgo, Radi Bolderājā!”

Jau nokļūt otrajā kārtā uz šo konkursu ir liels gods ☺️
Arī divas 1.klases audzēknes no Jaunpiebalgas Mūzikas un mākslas skola Viktorija Anaņeva un Anabella Rubiķe ar saviem gleznošanas darbiem “Varavīknes meitene” un “Indiāšu spārni” guva iespēju nokļūt konkursa otrajā kārtā.
Konkurss noritēja klātienē Bolderājas Mūzikas un mākslas skola
Jau no agra rīta devāmies uz Bolderāju, lai jau 10:00 ķertos klāt darbam.
Mākslas uzdevums bija gana sarežģīts, otrās konkursa kārtas piemērots. Meitenēm bija jāklausās nu jau divi skaņdarbi – sarkanais un zaļais, šādās nokrāsās arī bija jāizstrādā savi darbi. Tēma – “Vasaras balle”, radīt muzikālos tēlus, piemēram, ābolos, zemenēs vai citos “brīnumos” – ļauj vaļu fantāzijai un radošumam.
Konkurss noritēja divās daļās patstāvīgi, tiekoties tik kopīgās pusdienās. Kamēr meitenes gleznoja, es apguva ko sev interesējošu – “Iztēle un jaunrade vispusīgi attīstītas radošas personības veidošanā” Sandras Konstantes vadībā. Paldies Sandrai!
Prieks un lepnums par meiteņu patstāvību darbu izstrādē, par dienas izbaudīšanu – tāds arī ir mākslas mērķis – baudīt mirkli.
Gaidot konkursa rezultātus, tur pat skolas izstāžu zālē apmeklējām Agnijas Ģērmanes gleznu izstādi, ar pašas Agnijas stāstiem gleznas iekrāsojās vēl daudz košākas🤩 Redzot gleznā attēloto jūru, piedāvāju meitenēm aizbraukt līdz jūrai, kas ar trešo autobusu pavisam veikli sanāk. Paldies par jūras un ceļa kompāniju Vecpiebalgas skolotājām un viņu meitenei Annijai – kopā jautrāk☀️
Pie jūras laiks palido sāļā un saulainā vējā un jau esam sagaidījušas konkursa rezultātus.
Tāds prieks visām dzirdēt Anabellas vārdu izskanam – Anabella ar savu drosmīgā Lāča darbu ieguvusi SPECIĀLO BALVU no žūrijas!!!❤️
Par pārliecinošo dalību konkursa otrajā kārtā arī Viktorija iegūst ATZINĪBAS rakstu.💛
Ļoti lepojos ar savām meitenēm… pēc kovida attālinātajām būšanām šis bija kārtīgs piedzīvojums 🙌🏻
 
Skolotāja Aiva Nebare